Huikea yleisurheiluviikko edessä – katso tästä tiistain superillan aikataulu

© Kuva: Getty Images

Paavo Nurmi Games aloittaa tiistaina yleisurheilun superviikon Turussa.

Viikon huipentaa torstaina alkavat Kalevat kisat.

Alla Paavo Nurmi Gamesin aikataulu tiistai-illalle:

17:50 M/N 400 m ratakelaus
18:00 N Pituushyppy
18:00 M Keihäänheitto
18:05 N 800 m
18:15 M 3000 m esteet
18:35 N Seiväshyppy
18:45 M 100 m, alkuerät
19:05 M 400 m aidat
19:15 N Korkeushyppy
19:25 M 110 m aidat, alkuerät
19:40 N 3-loikka
19:45 N 100 m aidat, alkuerät
19:55 M Kiekonheitto
20:05 M 100 m, loppukilpailu
20:15 M/N 100 m ratakelaus
20:25 N 1500 m
20:40 M 110 aidat, loppukilpailu
20:50 N 100 m aidat, loppukilpailu


Ota 20 ilmaiskierrosta

Ei omaa rahaa, ei riskiä

  • Avaa pelitili Lucky Dinolle.
  • Saat heti ilman omaa rahaa 20 ilmaiskierrosta Narcos-peliin!
  • Tallettajille lisäksi jopa 400€ bonus + 100 ilmaiskierrosta lisää.