Jyväskylässä kilpaillaan tänään yleisurheilun Motonet GP:n osakilpailu – Katso tästä aikataulut

© Kuva: Getty Images
Tampa Bay ja Columbus pudotuspeleissä vastakkain! Ota tipsi talteen ja käytä tarjous hyväksesi!

Tänään Jyväskylässä kilpaillaan yleisurheilun Motonet GP:n osakilpailu.

Ylen lähetys kilpailusta alkaa kello 18.30 TV2-kanavalla ja Yle Areenassa

AIKATAULU:

17.10  N 1500 m B-erä

17.20 M 1500 m B-erä

17.40 M 4 x 100 m

17.50 N 3-ottelu

17.50 N 3-ottelu 100 m aj

17.55 M Moukari

18.00 M/N 100 m kelaus

18.10 M 100 m alkuerät

18.15 N Kolmiloikka

18.25 N 400 m aj

18.30 N Korkeus

18.30 N 3-ottelu Korkeus

18.35 M 400 m aj

18.45 M/N 400 m kelaus

18.55 N 200 m B-erä

19.10 M 100 m loppukilpailu

19.20 M 110 m aj 1. juoksu

19.30 N Moukari

19.30 N 100 m aj alkuerät

19.45 M Pituus

19.45 N 1500 m A-erä

19.55 M 1500 m A-erä

20.05 M 5000 m

20.25  N 3-ottelu 200 m

20.30 N 200 m A-erä

20.40  M 110 m aj 2. juoksu

20.50  N 100 m aj loppukilpailu

Lähde: Urheiluliitto

Tampa Bay ja Columbus pudotuspeleissä vastakkain! Ota tipsi talteen ja käytä tarjous hyväksesi!